سفارش آنلاین تعمیرات

ما تصمیم گرفته‌ایم برای دسترسی هر چه آسان‌تر و سریع‌تر شما به خدمات ما در هر ساعت از شبانه‌روز سیستم درخواست سرویس و تعمیر آنلاین را راه‌انداز کنیم .

شما در هر ساعت از روز که به خدمات ما نیاز پیدا کردید می‌توانید با پر کردن فرم زیر ما را از این درخواست مطلع کرده تا در اولین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و مشکل شمارا حل کنیم .

مزایای سفارش آنلاین تعمیرات

1. در ساعات و روزهایی که همکاران ما به دلیل تعطیلی و پایان ساعت کاری در دفتر حضور ندارند ما فقط از طریق این سامانه قادر به ارائه خدمات به شما هستیم زیرا همکاران بخش وب‌سایت ما پیام شمارا دریافت کرده و از این طریق می‌توانند یکی از تعمیرکاران را برای ارائه سرویس در کنار شما حاضر کنند .

2. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با پر کردن یک فرم چندثانیه‌ای ما را از خرابی لوازم‌خانگی خود مطلع کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و نسبت به حل مشکل شما اقدام کنند .

3. شما با پر کردن این فرم و درخواست سرویس از این طریق می‌توانید از ۱۰% تخفیف تعمیراتی برخوردار شوید .

تمامی هدف ما ارائه خدمات قابل‌قبول و رضایت‌بخش است تا شما هم مانند صدها مشتری ما که سال‌هاست ما را به‌عنوان تعمیرکار خانوادگی خود انتخاب کرده‌اند از خدمات ما نهایت رضایت را داشته باشید.